Son Dakika

Y Max, 12 Aralık’ta Huawei’nin yeni cihazı olabilir.

0

Huawei bu Aralık ayında Malezya’ya yeni bir akıllı telefon getiriyor ve verdikleri ipuçlarına göre, telefonun yakın zamanda piyasaya sürülen Huawei Y Max’den başka bir şey olmadığı neredeyse kesin.

12 Aralık’ta gelmesi, 7.12 inç FullView ekrana sahip olduğu ve Huawei Y Max’in açıklamasına uyan uzun bir pil ömrüne sahip olduğu söyleniyor. Huawei Y Max çift sim destekli ve bir parmak izi sensörüne sahip, ayrıca bir kulaklık jakına sahip.

Y Max, Snapdragon 660 AIE olan bir orta seviye işlemci tarafından destekleniyor ve 4GB’a sahip. RAM ve 64 / 128GB depolama alanı. Ayrıca, kullanıcılar buna ihtiyaç duyuyorsa 256GB’a kadar genişletilebilir ve pil ömrü gerçekten de mükemmeldir çünkü telefon, hızlı şarjı destekleyen 5000mAh pil ile donatılmıştır.

Bunun yanısıra, Y Max bir çift ile birlikte gelir. 16 + 2MP lenslere ve 8 MP ön kameraya sahip arka kamera kurulumu. Fotoğraf makinesi yüz tanıma, HDR ve 1080p video kayıtlarını 30 fps hızında destekliyor.

Huawei akıllı telefonun yakında piyasaya sürüleceğini akıllıca tahmin ediyoruz, ama biz 12 Aralık’a kadar beklememiz yeterli.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.