Son Dakika

Xiaomi’nin bir sonraki sürümü 48MP kameralı bir akıllı telefon olabilir.

0
Bu yıl Xiaomi, Mi 8 serisi ve Mi MIX 3 gibi pek çok akıllı telefonu piyasaya sürdü, ancak gelecek yıl şirket yeni bir akıllı telefon ortaya çıkaracak ve 48MP kamera ile gelmesi bekleniyor

48MP kamera ile gizemli akıllı telefon Xiaomi Başkanı Lin Bin tarafından bir Weibo yazısında tespit edildi.

Fotoğrafta telefonun çok az olduğu görülüyordu ve resimden çekilebilecek tek şey, çift LED flaşa sahip olması ve arka tarafa baktığınız zaman solda olması gerektiği anlamına gelen ses düğmeleri yakınında telefon. Kameraların da bir çift arka kamera kurulumu veya üçlü arka kamera kurulumu olduğundan şüpheleniliyor.

Şimdilik, Xiaomi’nin yeni telefonunun Sony IMX586 48MP sensörünü veya Samsung ISOCELL Bright GM1 48MP sensörünü kullanması bekleniyor. Bu telefon, Ocak 2019’da piyasaya sürülürse, 48MP ile gelen ilk akıllı telefon olacak. Ayrıca, yeni Snapdragon 855 işlemcisinin de bulunduğu ve 10GB RAM ile birlikte sunulduğu bildirildi.

Güncel varsayımlar, telefonun Muhtemelen Xiaomi’nin önümüzdeki yıl piyasaya sürmeyi planladığı 5G akıllı cep telefonu olması, bu yüzden Xiaomi Mi 9 ya da kamera yeteneklerine odaklanan yeni bir dizi olabilir.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.