Son Dakika

Vivo NEX 2’nin 11 Aralık’ta piyasaya sürdüğü bildirildi, çift ekranla geliyor

0

Vivo NEX 2’nin 11 Aralık’ta piyasaya sürüldüğü söylendi ve sızıntılar ve söylentiler, telefonun iki ekran görüntüsü aldığını gösteriyor.

NEX 2, iki ekran sayesinde çaresiz kalacak. Ön kamerayı gizlemek için yükseltici bir kaydırıcı kullanılan NEX 2, ön kamerayı tamamen kaldıracaktır. Bunun sebebi, telefonun arkasındaki üçlü kameraların artık özçekimler ve videolar için vizör olarak kullanılabileceğidir. Telefonun arkasında görülebilen halka kameralara ev sahipliği yapar ve önceki teaser ringin RGB aydınlatmasına sahip olacağını belirtti.

Bunun yanı sıra, NEX 2’nin bir 6.59 ile gelmesi bekleniyor. -inch Super AMOLED ekran ve Snapdragon 845 işlemci ile donatılmıştır. Ayrıca 10GB RAM ve 128 GB depolama kapasitesine sahip olması bekleniyor, ancak bunu sadece bir tane tuzla alalım. Telefonun, çift ekranın daha yüksek güç tüketimi nedeniyle daha büyük bir pil kapasitesiyle gelmesi bekleniyor, ancak Vivo’nun daha büyük pili atlamaya karar vermesi durumunda, bazıları da güç tasarrufu sağlayan arka ekran beklemektedir.

NEX 2’nin sızıntıları. Ayrıca, telefonun bir USB-C portu kullanacağını ve bir kulaklık jakı alacağını da gösterdi. Mor ve mavi gibi görünen iki renkte olacak, ama bunun dışında fiyat ve kullanılabilirlik henüz bilinmeyecek. Şimdilik umuyoruz ki, söylentilerin yerinde olduğunu ve NEX 2’nin gerçekten neler yapabileceğini öğrenmek için 11 Aralık’ta başlayacağız.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.