Son Dakika

Valverde “Tehlikeli” Messi-Dembele Ortaklığını Alkışlıyor

0

Ernesto Valverde, Barcelona'nın Şampiyonlar Ligi'nde Ajax'ı yenmesine yardımcı olmasından sonra Lionel Messi ve Ousmane Dembele arasındaki anlayışı övdü.

Yıldız adamı Messi, yarışmadaki tek bir kulüp için en verimli golcü oldu Biri diğerine Barca'yı B Grubu şampiyonu olarak onaylayan 2-1'lik bir zaferle destekledi.

Kaptanın açacağı, Jeroen Zoet'i geride bırakan yırtıcı bir finale yer açmak için çok sayıda marketten uzaklaşarak penaltı kutusunda bir ilham kaynağıydı ve bu da Arjantin için rekor bir 106 Şampiyonlar Ligi golü hazırladı. [19659002] Genç winger Dembele, geçtiğimiz rönesansının devamı için inşaa geçişi sağladı.

21 yaşındaki kişi, İspanya'dan uzaklaşarak ağır bir şekilde bağlantılıydı, ancak hafta sonu Atletico ile berabere kalmayı başardı. Madrid ve Eindhoven'den etkilendi.

UCL SCORING RECORD İÇİN MESSI SURPASSES RONALDO

“Messi'nin bu hedefi nasıl attığından tamamen emin değilim,” dedi Valverde. ”(19659002)“ Ama o ve Dembele, sağa doğru çok iyi bir şekilde birleşti. Aralarında, hemen hemen her durumdan hedefe doğru bir şut ürettiğine güvenebilirsiniz.

“Ekibim de çok fazla tehlikeli fırsat yarattı, ama çok açık bir oyundu.”

MESSI: Ben DIDN ' T MEAN PIQUE ASSIST

Barca Mes'e minnettardı Ev sahibi tarafından cezalandırılabildiği bir oyunun altında bir saat sonra onları karıştırmak için.

Gerard Pique'in avantajı iki katına çıkardığı serbest vuruşu yaptı, Luuk de Jong'un son başlığının sadece bir teselli olduğunu kanıtladı.

“İlk 20 dakikada problemler yaşadık,” diye itiraf etti Valverde.

“Nasıl acı çekeceğinizi bilmeniz gereken belirli anlar var. Onlar cesaretlendirildiler ve zor bir eşleşti, ancak grupta ilk önce güvenceye aldık. Mutluyuz. “

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.