HATAYSPOR'A KORONA ŞOKU

HATAYSPOR'A KORONA ŞOKU

Süper Lig ekiplerinden Atakaş Hatayspor'da 11 futbolcu, teknik direktör Ömer Erdoğan ve 1 kulüp çalışanının corona virüs testleri pozitif çıktı.

Süper Lig ekiplerinden Atakaş Hatayspor'da 11 futbolcu, teknik direktör Ömer Erdoğan ve bir kulüp personelinin daha Covid-19 testinin pozitif çıktığı bildirildi.

Kulüpten yapılan açıklamada "Bu sabah yapılan Covid-19 testlerinde, 6 futbolcumuza ilaveten 11 futbolcumuzun, Teknik Direktörümüz Ömer Erdoğan'ın ve bir kulüp personelimizin Covid-19 testi pozitif çıkmış olup, toplamda 17 futbolcumuzda Covid-19 virüsüne rastlanmıştır" denildi.

Kulübün basın sözcüsü Rahmi Vardı da yaptığı açıklamada "Yapılan Covid-19 testlerinde, maalesef 6 futbolcumuza ilaveten 11 futbolcumuzda daha virüse rastlanmıştır. Toplam 17 futbolcumuzun Covid-19 testi pozitif çıkmıştır. Teknik direktörümüz Ömer Erdoğan ve bir kulüp çalışanımızın testleri de bugün itibarıyla pozitif çıkmıştır. Atakaş Hatayspor'un bu zor günlerinde herkesten dua bekliyoruz. Bundan sonra top, federasyonda. Federasyonumuzun vereceği kararlar doğrultusunda pazar günü oynanacak Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı netleşecektir" ifadelerini kullandı.

HAKAN AYDIN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER