Son Dakika

Solari: Superclasico “Sihrini Kaybetti”

0

Real Madrid teknik direktörü Santiago Solari, River Plate ve Boca Juniors arasındaki Santiago Bernabeu'ya taşınan Copa Libertadores final ikinci ayağı üzerinde karışık duygulara imza attı.

Acı Buenos Aires rakipleri 2-2'de kilitlendi. Geçtiğimiz hafta sonu El Monumental'da düzenlenen toplantıda, River Supporters tarafından Boca takım otobüsüne düzenlenen bir saldırı sonucu iki kez oyundan atılmak üzere iki kez terk edildi.

CONMEBOL Madrid'e alternatif bir mekan arayışı için çözüm olarak 9 Aralık'ta İspanyol başkentine gelen bir çözüm olarak yerleşti.

Bu karar hem kulüpler hem de Solari tarafından başlatıldı. Avrupa'ya gitmeden önce River ile profesyonel bir kariyer, bir basın toplantısında, maçın ünlü bir fikrinin itibarını kurtarmak için harekete geçeceğini umduğunu söyledi.

BOCA JUNIORS RIVER PLATE DISQUALIFICATION

“Karşı görüşlere sahibim. Madrid, Libertadores ve Arjantin futbolunun Superclasico finaline sahip olacak “dedi.

” Umarım tarihimizle bir stadyum, bu sonuncusu, gerçekten karmaşık olan bölümü kapatır.

” Bu finalin sahibi olmak benim için bir onur ama neden buraya getirildiğini ve Buenos Aires'ten bir okyanusun oynaması gerektiğini düşünmekten vazgeçemiyorum.

BOCA JUNIORS 'PEREZ: DEMEKTEYİZ

bir çok kalp kırıldı ne oldu. t gerçekten utanç verici. Çocuklara bir örnek olarak, toplumumuzun herşeyi yok etmenin küçük bir parçası olduğu gerçeği, gerçek bir utançtır.

“İyimser olalım, her şeyin yolunda gitmesini umuyoruz. 19659002] “Stadyumun tarihi ile, her şeyin anlamı, umarım ki bu, iyi misafir olmalarına ve bu finalin ismini temizlemelerine yardımcı olur

” Eğer bir şey olursa [help]bu bizim takımımızın adı ve Buraya gelen insanlar iyi davranabiliyorlar. ”

CONMEBOL OPENS COPA LIBERTADORES INVESTIGATION

Madrid'in gelecek ay Club World Cup finalinde kazananlarla karşılaşması bekleniyor ve Solari tercih etse de River'ın hüküm sürdüğünü görmek için, Superclasico'nun coşkusunu azalttığını kabul etti.

“Benim için bu oyun kalbimde sihirlerini dürüstlükten kaybetti,” diye ekledi.

“Biraz kaybettim. Bu, söylemesi utanç verici ama doğru.

“Tekrar söyleyeceğim, umarım final i Bernabeu olanları yıkayabilir ve en iyi takım kazanabilir.

“Tabii ki size kimin için köklenme yapacağımı söylemek zorunda değilim.”

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.