BAHÇELİ'DEN ASKIDA EKMEK KAMPANYASINI ELEŞTİRENLERE YANIT

BAHÇELİ'DEN ASKIDA EKMEK KAMPANYASINI ELEŞTİRENLERE YANIT

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuşuyor. Askıda ekmek kampanyasını eleştirenlere tepki gösteren Bahçeli, "Eleştirenler evinde ekmek yoksa söyleyip istesinler" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulunuyor.

Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları şöyle:

"Biz askıya ekmek koyduk, ekmeksizler birer birer saklandıkları yerden çıkmaya başladı. Askıda ekmek kampanyası siyasal bir tepki ve eleştiri değil manevi bir görevi ifadır. İnançlarımız ne diyorsa onu yaptık, devam edeceğiz.

Eleştirenler evinde ekmek yoksa söyleyip istesinler. Bunlar daima felaket yağsın istiyorlar. Milliyetçilik askıya ekmek koymak değildir diyen ekmeksiz, senin milletle ve milliyetçilikle ne ilgin var?"

Eleştirenler evinde ekmek yoksa söyleyip istesinler. Bunlar daima felaket yağsın istiyorlar.

Askıda ekmek çalışmalarına kara çalmaya çalışanlar insan onurunu kaybetmişlerdir. Mayaları lekeli, sicilleri bozuktur. Milletimizin ekmeğine bile göz koyacak kadar nankör, milli manevi hasletlere göz dikecek kadar namertsiniz. Bunlar her fırsatta ya ekonomiye, ya milletimize kötü derler. Korku pompalarlar. Ne milleti ne ekmeği tanırlar. Ama dedikodu tellallığında başı çekerler."

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER