Son Dakika

Senato Yemen'de Tartışmayı Geliştiriyor; ABD Katılımı Sona Erecek mi?

0

Bu Fault Lines serisinde, ABD Senatosu'nun tartışmayı ilerletme konusundaki ilerleyişini tartıştık ve daha sonra Suudi Arabistan'a Yemen ile olan çatışmaları için ABD desteğine dair bir taban oyu verdik. ABD'nin bu durumdaki politikası değişmeye hazır mıdır, yoksa bu basitçe herhangi bir anlamlı eylemde bulunmadan sert konuşan politikacıların bir örneği haline gelebilir mi?

Misafirler:

Dominic Carter – Verizon Gazetecisi FIOS Haberler | Uyuşturucu Lord 'El Chapo' olarak gergin bir ayar New York'ta yargılanıyor

Dr. Bosworth – Dahiliye Hekimliği & Kitabın Yazarı: 'HER ZAMAN KENDİNİZİ YAPABİLİRSİNİZ' | 'BHB' ve Keto Diyetine Önemi Nedir?

Randi Nord – GeoPolitics Uyarısının Kurucu Ortağı | ABD Senatosu Yemen ile İlgili Tartışmayı Öngörür

Kevork Almassian – Syriana Analizinin Kurucusu | Suriye İçindeki Rekabetçi Faktörleri İncelemek

Yüksek profilli uyuşturucu efendisi ve Sinaloa Cartel'in eski lideri Joaquín “El Chapo” Guzmán, şu anda New York'ta Sinaloa Cartel'e liderlik ettiği suçlamalarla ilgili davalarda yargılanıyor. New Yorklu muhabiri Dominic Carter, yargılanmayı tartışmak ve duruşmanın yapıldığı adliyenin etrafındaki sahneleri detaylandırmak için bugünkü şovuna katılıyor.

Guardian, Paul Manafort ve Julian Assange'nin yer aldığı önemli bir hikayeyi düzeltmek zorunda kaldı. raporlama hatalı olarak bulundu. Garland ve Lee bu hikayeyi ve bugünün politik / medya ortamında günümüz propagandalarıyla nasıl uyduklarını anlatıyorlar.

Son bölüm için, ana bilgisayarlar Syriana Analysis'in kurucusu Kevork Almassian ile durumu tartıştılar. Suriye'de ve ülkenin içinde iktidar için rekabet etmeye devam eden çeşitli gruplar. Bu büyük asi gruplar kimlerdir ve Halep'te son zamanlarda meydana gelen bir kimyasal saldırı hakkındaki detaylar nelerdir?

Geri bildiriminizi radio@sputniknews.com adresinden almak isteriz

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.