Son Dakika

PUBG şimdi PlayStation 4’te resmi olarak mevcut

0

PUBG Corporation, PlayerUnknown’s Battlegrounds’un (PUBG) şimdi PlayStation 4 (PS4) ‘de resmi olarak bulunduğunu duyurdu.

Oyun, ECHPARK gibi birçok PUBG oyuncusuna aşina oldukları ikon haritalarının sonuna kadar gelecek. , Miramar ve Sanhok, yolda Vikendi ile birlikte. Oyun, artan grafiksel sadakat gibi performans iyileştirmelerine olanak tanıyan PlayStation 4 Pro sistemleri için geliştirilmiştir. Buna ek olarak, oyuncular özel bir PS4 “Pixel Art” paraşüt cildi almak için oyuna giriş yaparak fırlatma festivallerine katılabilirler.

Vikendi, yeni 6×6 kış haritası Sanhok’un akışını ve Erangel’in gerilimini birleştirir. Oyuncuların ayak izleri, avcının avlanabileceği bir iz bırakabilir. Oyuncular ayrıca yeni G36C tüfeğiyle rekabeti azaltabilir veya donmuş manzarayı bir kar arabası içinde gezebilirler. Vikendi PC Test Sunucuları artık yayında, oyuncuların 19 Aralık’taki resmi lansmandan önce haritayı deneyimlemelerine izin veriyor. PS4 ve Xbox One oyuncuları, Ocak ayında kendi platformlarında Vikendi’ye erişebilecekler.

Playstation için PUBG oyunu şu anda katılan perakendeciler ve PlayStation Store’da RM111.00’den itibaren.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.