Son Dakika

Pochettino: Tottenham Barcelona'da Kazanmak İçin Güven Ediyor

0

Tottenham menajeri Mauricio Pochettino, önümüzdeki ay Şampiyonlar Ligi'nde herhangi bir hediye verilmediğini söyleyerek güçlü bir Barselona ile karşılaşmayı bekliyor.

Christian Eriksen'den ikinci bir gol, Spurs'u 1-0'lık bir galibiyete kaldırdı Wembley'de Çarşamba günü.

B Grubu'nda ikinci olurken, Tottenham maç günü altıda Barcelona'yı ziyaret ederken, Inter – Spurs – ev sahibi PSV ile puan seviyesinde.

LaLiga devleri zaten grubu kazandı Ancak Pochettino, İspanyol takımının önümüzdeki ay en güçlü taraflarını oynamaya devam edeceğine inanıyor.

“En iyi oyuncularla oynayacaklarını umuyorum ama oyunu nasıl hazırlayacaklarını bilmiyorum,” diye bir basın toplantısı düzenledi.

“Bizler hakkında düşünmemiz, oyuna en iyi şekilde hazırlanmamız ve kazanabileceğimize inanmaya çalışmamız gerek. Barselona ne yapıyor elimizde değil.

” Ama elbette, Şampiyonlarda League, hiç kimse bir hediye vermeyecek ve sonuçlara dikkat etmeyecek.

“Bu” Çok rekabetçi olacaklar ama tabii ki ilk önce 13 puanla kalifiye oldular. Biz ve Inter sadece 10 puan ile ulaşabilir. Futbolda her şey mümkün.

“Ama şimdi, 19459006 Pazar günü Arsenal'e odaklanmamız gerekiyor) bizim için daha büyük bir oyun.”

Tottenham, son iki maçında Inter ve Chelsea'ye karşı zaferler de dahil olmak üzere altı düz oyun kazanarak form buldu.

Eriksen ve Son Heung-min'i Inter'a karşı tezgâhta başlatan Pochettino, tarafının iyi gelmesini umuyor 11 Aralık'ta Barca ile buluşmaları için şekil.

“Avrupa'nın en iyi takımlarından biri olan Barselona'ya büyük saygı duyuyoruz. Elbette, inanılmaz oyuncuları var ve bu çok zor olacak, ama sahip olduğumuz tek şey inancımızı ve inancımızı kazanabiliriz, “dedi.

” Sadece elimizden gelenin en iyisini yapmak için iyi bir seviyeyi göstermemiz gerekiyor. Barselona'ya varmak ve elimizden gelenin en iyisini yapmak için mücadele etmek için taze bacaklara, taze zihne ihtiyacımız var. Yaralanma yok

“Barcelona'ya bu şekilde gelmek için yönetmemiz gerekiyor ve takımı yeniden döndürmemiz gerekiyor. Aksi takdirde, Premier Lig'in talepleri çok zor. Şampiyonlar Ligi'ni ve Emirates'teki Arsenal'e karşı kupayı oynuyoruz.

“Her üç günde oyun oynamak çok zor – bu bizim için zor ama oyuncular için çok zor, bir güne sahip olmayacaklar. Ocak ayına kadar kapalı. “

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.