Son Dakika

Nintendo Switch için özel

0
 Marvel ve Nintendo, yakın zamanda Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order’ı kurup yayınladılar ve oyun sadece Nintendo Switch’de mevcut olacak.

İlk Marvel Ultimate Alliance, 2006, ardından 2009’da piyasaya sürülen Marvel Ultimate Alliance 2’yi izledi. Şimdi üçüncü oyun neredeyse on yıl sonra çıktı ve bu, KOEI TECMO GAMES’in bir bölümü olan Team NINJA tarafından geliştirildi.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Sipariş, Avengers (apaçık bir şekilde!), Galaksi’nin Muhafızları ve aynı zamanda X-Men dahil olmak üzere Marvel Universe’den birçok süper kahramanı barındırıyor. Black Order’tan Abanoz Maw, Corvus Glaive, Supergiant, Black Cwarf ve Proxima Midnight adlı kötü adamlar da var. Fragmanda görülen diğer karakterler arasında Ronan, Wilson Fisk, Nick Fury, Nebula ve ayrıca Crystal yer alıyor.

Yeni aksiyon dolu oyun, eş zamanlı olarak kooperatif savaşlarında oynayabilecek dört oyuncuya izin verecek ve birlikte oynayabilecek. çevrimiçi, yerel kablosuz yoluyla veya Joy-Con kullanarak bile çevrimdışı. Oyun 2019’da piyasaya sürülecek, bu yüzden Nintendo Switch’e sahip olan Marvel hayranları kesinlikle buna dikkat etmeli.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.