Son Dakika

Mourinho: 2018'in Kalanı İçin Sanchez Outside

0

GOAL

Manchester United yıldızı Alexis Sanchez, bir hamstring sakatlığı yaşadığı teyit edildikten sonra aralarında bir büyü için ayarlandı.

The Chilean şimdiye kadar bu sezon şimdiye kadar sadece yedi maç başladı Yaralananlar tarafından saldırıya uğrayan kampanya.

Cuma günü basına verdiği demeçte, müdür Jose Mourinho sakatlığı doğruladı ve saldırganın yeni yıldan önce tekrar öne çıkma şansından emin değildi.

Alexis Sanchez'in zindelik #MUFC

– Manchester United (@ManUtd) 30 Kasım 2018

“İlk söyleyebileceğim ilk şey, her kulüpte, bir oyuncu oynamadığı zaman basit bir yöneticinin karar vermesidir” diyor Old Trafford patronu.

“Kulübümüzde, bir oyuncu oynamadığı zaman, her zaman oyuncunun davrandığı ve disiplin sorunlarının olmadığı içindir. Tabii ki bu bir daha değil.

” Önemli bir sakatlığı var, ben ne kadar uzun süre dışarıda olacağımı söyleyerek riske atmak istiyorum ama tecrübemin en üstünde bu yıl oynamayıp söyleyemeyeceğimi söyleyebilirim.

“Henüz tarama yok. Ama oyuncu tecrübeli, oyuncu ne olduğunu biliyor Yaralanma benim deneyimimin en tepesinden ve sadece acı verici çığlıktan ve yaralanmanın yolundan çok uzun bir zamandan beri devam edeceğini biliyorum.

“Bir hafta veya 10 gün içinde küçük bir kas yaralanması değil. oyuncu hazır, benim için ve ayrıca Alexis için, taramalardan önceki duygular, sınıfın Lindelof birinden farklı ve Lindelof'un kolay olmadığını, yani Alexis'in agresif bir kas olarak adlandırdığım şeyi kullandığını düşünüyorum. sakatlık. “

United'ın Tue Young Boys'a karşı kazandığı galibiyet takımında bir yeri kaçırdı. Sday, Alexis'in yaklaşmakta olan festival programında tekrar istenmesi bekleniyordu.

Mourinho'nun tarafı, bu Cumartesi günü Arsenal ve Fulham'ı üç gün içinde ev sahipliği yapmadan önce, bir sonraki maçında Southampton'a götürmek için güney sahiline gidiyorlar. Gelecek hafta

Ayrıca, önümüzdeki aylarda Liverpool'da Liverpool'a gitmek için Anfield'e gitmeden önce Şampiyonlar Ligi grup sahnelerini gelecek ay Valencia'da bir kravatla kapatacaklar.

Mourinho, Alexis'in ihmali sırasında Bu hafta başlarında Young Boys'u yenerek, o zamanki eski Barcelona ve Arsenal'in ileride sakatlanmadığını doğruladı.

“Hayır, yaralı değil, ama oldukça meraklı. oynarken, “Birleşik patron maçı takip ettiğini söyledi.

“Bugün (Salı günü), (Marcus) Rashford'u 9 yaşındayken, istediğin buydu, sen her zaman sordun, sahip olduğun şey buydu.”

Alexis'in isminin şu ana kadar tek bir hedefi var. Bu sezon kampanyanın ilk dönemlerinde yerindeki yerini kaybetti.

29 yaşındaki Ermenilerin Manchester'daki Red Devils'e Ocak ayında Red Devils'e katılarak yaşamından memnun olmadığına dair spekülasyonlar yapıldı.

Anthony Martial'ın formu, Alexis'in geçtiğimiz haftalarda fırsat eksikliğinden, Fransızların Ekim ayının başından bu yana altı lig golü netleşmesine katkıda bulunmuş olacak.

Alexis, United için 30 maçta sadece dört golü tamamladı. Gunners için 166'da 80'i çırparak.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.