Son Dakika

Mirabelli: Ronaldo Aktüel Sahiplik Altında AC Milan'a Katılırdı

0

Cristiano Ronaldo, eski spor direktörü Massimiliano Mirabelli'ye göre, görevdeki mal sahipleri yakın sezonda daha önce görevli olsaydı, AC Milan oyuncusu olurdu.

Beş kez Ballon d'Or kazanan Ronaldo sona erdi. Real Madrid'de geçen Temmuz ayında Serie A şampiyonu Juventus'u devirmek için 112 milyon avroluk bir anahtarını tamamladıktan sonra dokuz yıl sürecek bir şahane bir konaklama.

Ancak Mirabelli, Portekiz süperstarının Li Yonghong'un talihsizliğine kadar San Siro'ya bir hamleyi tamamlamaya hazır olduğunu iddia ediyor. rejim, Hedge fonunu engellemeyi kabul etti. Elliott Management, kulübün kontrolünü ele geçirdi.

“Bu, Jorge Mendes ile ilgili konuştuğumuz bir şeydi,” diyor, devralmadan kısa bir süre sonra işten atılan Mirabelli, “Sportitalia'ya.” Gerçekle ilgili problemler olabilirdi [and Ronaldo]. Her şeyi yaptık, ama sonra Çinliler bu anlaşmayı engelledi çünkü sürdürülebilir değildi.

“Mevcut sahipler CR7 ile bir Milan oyuncusu olurdu.”

Li tamamlandı Nisan 2017'de Milan'ın 740 milyon Euro'luk alımını gerçekleştirdi ve yedi ay sonra baş antrenörü Vincenzo Montella'yı görevden aldı.

Mirabelli, Montella'yı 2017-18 sezonunun başlangıcında tutmanın doğru bir karar olduğunu hissetti ve Antonio ile tartışmalar yapıldı. Gennaro Gattuso'nun atanmasından önce Conte.

“Nisan ayında (19459007) geldik ve karmaşık bir mevsimi bitirdik. Montella iyi bir iş yapmıştı. Benim düşünceme göre, Milan'a tekrar liderlik etmeyi bir kez daha hak etti. Geçmişte yanlış olduğumuzu söylemek kolay, ama o noktada kalmayı hak ediyordu ”dedi.

” Bu seçimi [appointing Gattuso] yapmış olduğu profesyonellik, ciddiyeti ve sevgisinden dolayı gurur duyuyordum. ve onun personeli işlerine girdi.

“Çinli sahipleri, dışarıdan düşündükleri için geri adım attığını düşündükleri için kabul etmediler, ama Rino'nun geleceğin antrenörü olduğunu açıkladım. Yunanistan, Serie C ve B ve benim için bu olumlu bir şey.

“[Conte] dinledik, doğrudan konuştuk. Bir şeyle sonuçlanmayan bir sohbetti. “

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.