Son Dakika

Mbappe: PSG Liverpool'da Bir Kazanma “Rölyef”

0

Paris Saint-Germain'in yıldızı Kylian Mbappe, Kızılyıldız Belgrad'a “karmaşık” bir seyahat beklediğini, ancak ekibini Liverpool üzerindeki kazanımlarından yararlanmak için çağırdı.

Juan Bernat ve Neymar'ın golleri PSG'ye yardım etti. Çarşamba günü Şampiyonlar Ligi'nde Premier Lig devleri üzerinde önemli 2-1 ev zaferi.

Önemli e-posta adresleri: #PSGLIV pic.twitter.com/rAYBtbNB1G

– Kylian Mbappé (@KMbappe) 29 Kasım 2018

Ligue 1 şampiyonları, 11 Aralık'ta C Grubu'nda Red Star Belgrad'ı yenmeleri halinde eleme raundunda bir noktayı koruyacaklar.

Mbappe PSG için hevesli Ekim 2017'den bu yana evinde yenilmeyen bir takımın karşı karşıya kalacağı zorlukları anlamasına rağmen, şanslarını en iyi şekilde değerlendirmek için.

KLOPP SLAMS PSG'S TACTICS

“Grupta kimse orayı kazanamadı, Karmaşık, “dedi, L'Equipe ile.

” Orada daha fazla yoğunluk ve daha fazla arzu koymak zorundayız. Böyle bir eşleşme yapmak için gerçekten çok felaket olurdu [against Liverpool] ve hak değil. “

]

James Milner'ın yarı zamanlı inme cezası, PSG'ye karşı Premier League tarafındaki umudunu verdi ancak kazananlar kapanışlarında nispeten rahattı.

Mbappe, takımının galibiyetleriyle bir noktaya geldiğini düşünüyor. Kaliteden asla şüphe etmedikleri konusunda ısrar ediyorlardı.

NEYMAR: “LIVERPOOL'E KARŞI” 100 ORTA OLDU

“Bu bir rahatlama ve memnuniyet de. Biz cevap verebildik, bu türden bir cevap verebileceğimizi gösterdik. “dedi.”

“Çok memnunuz ve şimdi Belgrad'daki çalışmayı bitireceğiz. Oyun oynamanın ötesinde, erkeklerin önünde de olabileceğimizi gösterdik.

” Orada endişelenmedi. Grubumuzdan, gücümüzden emin olduğumuzdan eminiz. Daha fazlasını yapmamız gerektiğini biliyorduk ama her zaman yapabileceğimizi biliyorduk. ”

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.