ZEYNEP MANSUR'A İNANILMAZ TACİZ

ZEYNEP MANSUR'A İNANILMAZ TACİZ

Şarkıcı Zeynep Mansur, geçtiğimiz günlerde Şişli'deki evinde ilginç bir taciz olayı yaşadı. Mansur, 15'inci kattaki evinde arkadaşlarıyla otururken komşusunun drone ile evinin içinden görüntü aldığını fark edince şok üstüne şok yaşadı.

Şişli’deki bir rezidansın 12’nci katında oturan şarkıcı Zeynep Mansur, geçtiğimiz pazar günü evinde ağırladığı arkadaşıyla sohbet ederken, penceresinin önünde bir drone  fark etti.

Evinin içinin görüntülendiğini düşünen ünlü şarkıcı, iddiasına göre aşağıya bakıp dronu kumanda eden kişiye “Ne yapıyorsun sen?” diye sordu ve “Evine bakıyorum” yanıtını aldı.

KÖPEĞİNİ İZLEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Zeynep Mansur, aynı binada oturduğunu sonradan öğrendiği kişi hakkında karakola giderek şikâyette bulundu. İfade için çağrılan şahıs, yalnızca evinde bıraktığı köpeğini izlediğini söyleyerek şarkıcıdan özür diledi. Mansur, “Oturduğum rezidansın yönetimi de rapor tuttu karakolda. Tutanağım baki. Şikâyetten vazgeçtim ama korkuyorum. Bu olay bende psikolojik baskı yarattı. Bir insan, evindeki köpeğe dışarıdan dron ile neden bakar? Bir daha aynı şey olursa avukatım savcılığa başvuracak” dedi.

ZEYNEP

ZEYNEP MANSUR KİMDİR?

22 Nisan 1976'da Ankara'da dünyaya geldi. 16 yıldır profesyonel olarak müzisyenlik yapmaktadır. İlk olarak 1994 yılında Maksim'de sahne aldı. 2000 yılında ilk albümü "Beyaz Sevdalar"ı çıkarttı, diğer bir taraftan da yazarlıkla uğraştı. İlk kitabını şiir kitabı olarak çıkaran Zeynep Mansur, bu şiir kitabını 2003 yılında "Sarı Saçlarımı Kestirdim" ismiyle okurlarıyla buluşturdu.

Ardından 2. kitabı olan "Platonik Bir Aşk" isimli romanını, 2004 yılında çıkarttı. Platonik Bir Aşk isimli romanının çıktığı sene, "Yüzde Yüz Severim" adlı 2. albümü de sevenleriyle buluştu. "Yüzde Yüz Severim" şarkısı o senenin en çok dinlenen şarkısı olmuştur. 2005 senesinde, "Platonik Bir Aşk" adlı romanının devamı niteliğinde olan 3. kitabı "Gidiyorum Bu Aşktan" isimli romanı çıktı. 2006 yılında "Sen Nasıl İstersen" isimli maxi single çıkarttı. Çok kısa bir süre içerisinde, 4. kitabı "Ben Erkek Olsaydım" isimli romanını çıkartmıştır. 2013 yılında "Yudum Yudum" isimli maxi single çıkarttı.

2 yıl aradan sonra "Yine Bana Zor Geliyor" isimli single çalışmasını çıkarttı. Sözleri Ayşen Şimşekyay ve müziği Kemal Şimşekyay'a ait olan "Yine Bana Zor Geliyor" için Murad Küçük yönetmenliğinde çekilen klipte Mansur, Nazlı Alaca tarafından tasarlanan beş farklı kıyafet giydi.

HAKAN AYDIN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER