Hayat Diva'ya Güzel!

Sapanca'da bulunan bir otelde 31 Aralık gecesi sahne alacak olan 'Diva' lakaplı Bülent Ersoy'un otel yönetiminden istekleri şoke etti. 2019’a veda etm

Hayat Diva'ya Güzel!

Sapanca'da bulunan bir otelde 31 Aralık gecesi sahne alacak olan 'Diva' lakaplı Bülent Ersoy'un otel yönetiminden istekleri şoke etti.

2019’a veda etmek üzereyken 2019’u sahne rekoru ile bitirmeye hazırlanan Bülent Ersoy, yılbaşı gecesinde Sapanca’daki bir otelde sevenleri ile buluşacak. Ersoy’un sahneden önce istedikleri herkesi şaşırttı.

Bülent Ersoy'un 1 TIR dolusu eşyası 31 Aralık gecesinde sahnede olacağı otelin kral dairesine doğru gönderildi. Ersoy, bununla da kalmıyor. Özel olarak vermiş olduğu siparişler ile adeta ziyafet yapma hazırlığından.

Diva, yılbaşı gecesinde sahne performansından sonra yapacağı yılbaşı ziyafeti ile de çok konuşulacağa benziyor. İspanyanın güneyinde bulunan Marbella'nın Puerto Banus Limanı'ndan getirilecek her biri 10 kg ağırlığında olan 10 tane ıstakoz ve pavuryalarla beraber Rusya'dan özel olarak getirtilen beluga siyah havyar Diva'nın yemek menüsündeki özel yiyecekler arasında.

Yılbaşı ziyafetini hazırlatmak için de Michelin yıldızlı ünlü bir şef Fransa’nın başkenti Paris'ten geliyor.

 

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2019, 11:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER