ESER YENENLER KORONAYA YAKALANDI

ESER YENENLER KORONAYA YAKALANDI

Geçtiğimiz günlerde baba olacağını öğrenen Eser Yenenler, koronavirüse yakalandı. Covid-19 testi pozitif çıkan Eser, karantinaya girerken hamile eşi Berfu Yenenler ve küçük oğlu Kuzey, hastalık kapmamak için evi mecburi olarak terk etti!

Eser Yenenler'in yaptırdığı Koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Hasta olduğu anlaşılınca hemen tedavisine başlanan Eser Yenenler'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

eser yenenler koronavirüs açıklama

ESER YENENLER: ÇOK DİKKAT ETMEME RAĞMEN KORONAVİRÜS TESTİM POZİTİF ÇIKTI

Eser Yenenler hastalığı ile ilgili son durumunu anlatan bir mesaj paylaştı. Eser Yenenler, "Çok dikkat etmeme rağmen Koronavirüs testim pozitif çıktı. Berfu İzmit'te ailesinin yanında. Hastalığı çok daha ağır geçirenlere acil şifalar diliyorum" dedi.

BERFU YENENLER: MAALESEF HABERLER DOĞRU

Eser'in eşi Berfu Yenenler, kocasının sağlık durumunun iyiye gittiğini söyledi.

Kocası ve çocuklarının babası Eser Yenenler'in Covid-19 hastası olduğunu doğrulayan Berfu Yenenler, yaptığı açıklamada "Maalesef haberler doğru!" dedi. Berfu Yenenler, "Malesef haberler doğru. Eser'in Covid-19 testi pozitif çıktı ama cok şükür sağlık durumu iyi ve kötüye giden bir süreç olmadı hatta iyileşmeye de basladı, sadece öğrendiğimizde hem ben hamile oldugum için hem de Kuzey'in sağlığı için ayrı yerlerde karantinaya girdik. Çok şükür Kuzey'de de bende de hiçbir semptom yok ve çok iyiyiz. Merak eden herkesin de içini rahatlatmış olalım hepinize çok teşekkür ederiz inşallah her şey daha da iyiye gidecek ve sadece biraz ayrı kalmış olacağız o kadar" ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER