BAY YANLIŞ DİZİSİNE CORONA DARBESİ

BAY YANLIŞ , FOX TV

BAY YANLIŞ DİZİSİNE CORONA DARBESİ

FOX TV ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisinin setinde Covid-19 alarmı verildi. Set çalışanının ağabeyinin Covid-19’a yakalandığı öğrenildi.

Dizinin setinde çalışan kostüm asistanının ağabeyinin Covid-19 testi pozitif çıkınca personel de karantinaya alındı ve tüm ekibe test yaptırıldı.

YAPIM ŞİRKETİ AÇIKLAMA YAPTI
Medya Tava’nın haberine göre; Bay Yanlış dizisinin yapımcılığını üstlenen Gold Film, konuyla ilgili açıklama yayınladı. Şirketten yapılan açıklamada kostüm asistanı olarak görev yapan personelin ağabeyinin Covid-19 testi pozitif çıktığı için personelin karantinaya alındığı ve geriye kalan tüm personelin de testlerinin yenilendiği belirtildi.
Şirketin twitter hesabından yapılan açıklamanın tamamı şöyle;

"Bay Yanlış setinde kostüm asistanı olarak görev yapmakta olan çalışma arkadaşımızın ağabeyinin Kovid-19 testi pozitif çıkması dolayısıyla kendisi karantinaya alınmıştır.
Bu dönemde setimizde alınan tüm önlemlere titizlikle devam edilmiş ve tüm oyuncularımızın, set ekibimizin Kovid-19 testleri yenilenmiştir.
Karantinada olan arkadaşımızın testinin de negatif olarak sonuçlandığını öğrenmiş bulunmaktayız. Kamuoyunun bilgisine sunarız."

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2020, 10:47

HAKAN AYDIN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER