ACUN'U KIZDIRDILAR

ACUN'U  KIZDIRDILAR

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, telif haklarını ödemediği gerekçesiyle kendisine “Terbiyesiz, haram zıkkım olsun” sözlerini söyleyen söz yazarı ve besteci Şehrazat’a sert sözlerle cevap verdi.

Söz yazarı ve besteci Şehrazat, ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın telif haklarını ödemediğini öne sürerek Ilıcalı’ya “Terbiyesiz, haram zıkkım olsun” sözleriyle yüklendi.

"HİÇ UTANMA YOK MU?"

Acun Ilıcalı’nın uçak satın aldığını öğrenen Şehrazat, Acun Ilıcalı’yı emek hırsızlığı ile suçlayarak “Uçağını almadan bizim şu telifleri ödeseydi terbiyesiz. Haram zıkkım olsun. Aldığın uçakta en azından benim hiç gözüm yok! İstersen 1000 tane uçak al ancak önce teliflerimizi öde. Hak yeme! Kursağına yapışır Acun Ilıcalı. Senin yaşın kadar benim kariyerim! Hiç utanma yok dimi. Sana kazandırdığımız para yedi ceddine yeter. Hakkımızı öde. Ayıptır, günahtır” ifadelerini kullandı.

"HAKSIZ BEDEL TALEP EDİP İSTEDİĞİNİ ALAMAYINCA.."

Şehrazat’ın Acun Ilıcalı’yı hedef alan sözleri sosyal medyada kısa sürede gündeme otururken, Acun Ilıcalı kendisine ait twitter hesabından bir açıklama yaptı. Şehrazat’ın iddialarına sert bir cevap yayınlayan Ilıcalı yaptığı açıklamada, "Bizden haksız bedel talep edip istediğini alamayınca hakaret yolunu seçen bu terbiyesiz kişiye cevabımızı mahkemede vereceğiz. Tazminatı ise işitme engelli miniklerimiz için kullanacağız" ifadelerini kullandı.

HAKAN AYDIN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER