Son Dakika

Lenovo sonunda ThinkPad X1 Extreme'i Malezya'ya getirdi

0
Görüntü kredisi: Lenovo

Lenovo'nun ThinkPad X1 Extreme nihayet Malezya'ya geldi ve ThinkPad büyük ekran, mükemmel ses ve mükemmel güvenlik özelliklerine sahip oldukça güçlü bir cihaz olabilir.

Image credit: Lenovo

X1 Extreme, Dolby Vision HDR ile 4K UHD dokunmatik ekrana yükseltilebilen 15,6 inçlik FHD ekran ve dokunmatik ekran versiyonu 1,8 kg civarında olacakken FHD ekranı 1,7kg civarında olacak. İki adet USB Type-C Thunderbolt 3 bağlantı noktası ve iki adet USB Type-A bağlantı noktası vardır ve ThinkShutter gizlilik kapağı ve Windows Hello'te yüz tanıma için kullanılan bir kızılötesi kamera ile entegre edilmiş bir 720p HD kameraya sahiptir. X1 Extreme aynı zamanda Match-on-Chip dokunmatik parmak izi okuyucusu ve FIDO kimlik doğrulama özelliklerini destekleyerek kullanıcıların şifresiz bir şekilde cihazın kilidini açmalarını sağlıyor.

Görüntü kredisi: Lenovo

Bunun yanında X1 Extreme, işlemci ile donatılmıştır. İşlemcilerin çok daha hızlı ve verimli olduğu 8'inci Intel Core i7 veya i7 vPro'ya kadar vPro işlemciler, büyük işletmeler için daha uygun olan uzaktan yönetim, güncelleme ve onarım işlemlerine izin verir. Bu, cihaz virüs bulaştığı veya güncellenmesi gerektiğinde, cihazla fiziksel olarak BT'ye ihtiyaç duymadan uzaktan tamir edilebileceği veya güncellenebileceği anlamına gelir. Ayrıca, Windows 10 Pro'yu destekleyebiliyor ve cihazın 2TB maksimum ve en fazla 64 GB DDR4 RAM'e kadar iki SSD'yi barındırabildiği gerçeğine ek olarak NVIDIA GeForce GTX 1050Ti 4GB GDDR5'e de sahip. Bunun dışında, X1 Extreme üzerindeki batarya 15 saate kadar dayanabilir ve Rapid Charge teknolojisi cihaza entegre edildiğinde, bir saat içinde% 80'e kadar şarj edilebilir.

ThinkPad X1 Extreme de mevcut olacak. Intel Core i9 işlemci ile, ancak bu seçenek sadece Aralık ayından itibaren kullanılabilir. X1 Extreme, 7,749'dan oldukça pahalı, ancak web sitesinde temel modeli satın alıyor ve sağlanan eCoupon'u kullanıyorsanız, teslimat ücretleri de dahil olmak üzere 196,974,10 TL'ye mal olacak.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.