Son Dakika

İOS 12.1.1 güncellemesi ile Apple’ın FaceTime kamera sorunu giderildi

0

iPhone iOS 12’ye güncellendiğinden, çoğu kişi iOS 12’nin getirdiği değişikliklere yönelik hayal kırıklıklarını dile getirdi. Yeni Apple iOS 12.1.1 güncellemesiyle birlikte, Apple’ın iOS 12 tartışmalı değişikliklerinden bazıları için yeni geliştirmeler ve düzeltmelerle birlikte gelecek.

iOS 12’den yapılan tartışmalı değişikliklerden biri de birçok eleştiriyle yüzleşen FaceTime. Arama sırasında Canlı fotoğraf çekebilme ve “Flip kamera” düğmesini bir menünün arkasında bulmak için daha zor hale getirme gibi özelliklerin kaldırılması için kullanıcılardan, ancak şimdi bu sorunların hepsi düzeltildi. Apple, Mute, Effects ve End Call düğmelerinin yanında, alt menü satırında bulunan ana ekrana döndürülen düğmeyi yaptı.

Bunun dışında, diğer özellikler iPhone XR’deki ek taşıyıcılar için eSIM destekli çift SIM kartı içeriyor. , iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR üzerinde haptik dokunuş kullanarak bir bildirim önizleme.

Bunun yanı sıra, görsel sesli posta indirme ile ilgili sorunlar gibi hatalar, Çince ve Japonca klavyeler üzerinde geçici olarak kullanılamaz ve kırık tahmini metin önerileri kırık yüz kimliği de olmuştur.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.