Son Dakika

Huawei 12.12 Online Satış hediyeler, ücretsiz teslimat ve daha fazlası ile birlikte geliyor

0

Huawei, 12.12 Çevrimiçi Satış’a katılıyor ve tüketicilerin son dakika Noel alışverişlerini yapabilmeleri ve hala nakit para biriktirebilmeleri için 10 Aralık’tan 12 Aralık’a hediyeler ve indirimler sunuyorlar.

Üç gün boyunca, çevrimiçi Alıcılar seçilen Huawei cihazlarını% 40’a kadar satın alacak ve ayrıca RM500.000’e kadar olan ücretsiz hediyeler kazanacak. Bunun yanı sıra, 12 Aralık’taki ilk 10 katılımcı, Huawei marka ortakları tarafından kapı hediyeler ve şanslı çekiliş ödülleri verilecek olan Poseidon’daki Reserve Caviar & Oyster Bar’da 20 Aralık’ta Huawei Noel Gecesi’ne davet edilecek. Bunun dışında, Huawei’nin marka ortağı Viu, Huawei Nova 3 veya Huawei P20 Pro’yu satın alan Via abonelerine RM450 indirim kuponu veriyor ve ayrıca 6 aylık ücretsiz Viu aboneliği alacak.

Ayrıca, Huawei, 12 arkadaşa atıfta bulunan kullanıcıların seçilen ürünlerde% 40’a varan indirimler alabilecekleri, 12 Aralık’tan 12 Aralık’a kadar saat 12’de gerçekleşen Slash Anlaşmaları sunacak. Buna ek olarak, tüm Huawei aksesuarları% 20 indirime sahip olacak ve tüm çevrimiçi satın alımlar minimum satın alma gerektirmeden ücretsiz teslimatla birlikte sunulacak.

12 Aralık’ta açıklanacak Y-Max Huawei Online Store veya Huawei LazMall Flagship Store’da ön sipariş için kullanılabilir ve kullanıcılar Huawei AM116 Kulaklık, Huawei A2 Band, Y Max Kapak Kapağı ve sınırlı sayıda Huawei Xmas kanvas çanta içeren ücretsiz hediye paketi alacaklar. 12 Aralık’ta Y Max, Huawei Mate 20 X, MediaPad M5 Pro ve Matebook X Pro’yu satın alanlar, aynı zamanda indirim kuponları, tripod standı, M-Pen ve daha pek çok hediye alacaklar.

Son olarak, Huawei, 14 Aralık’ta Pavilion’daki Huawei Experience Store’da Nova kullanıcıları için bir güzellik atölyesine ev sahipliği yapacak Benefit ile işbirliği yapacak ve sınırlı sayıda slot olması nedeniyle kullanıcıların Huawei’nin Facebook sayfasını ziyaret ederek kayıt olmak zorunda kalacaklar.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.