Son Dakika

Hotline Postpaid Flex Plus 10GB veriyle geliyor

0

Maxis, Hotlink Postpaid Flex’i bu yılın başında tanıttı ve faturalı planın başarılı olduğu kanıtlandığı için şirket, Hotlink Postpaid Flex Plus adı verilen yeni faturalı bir plan başlatmaya karar verdi.

Hotlink Postpaid Flex Plus, tüm ağlara sınırsız çağrı ve SMS ile 10GB İnternet verisi sunan bir RM60 planıdır. Bunun yanı sıra, her iki cihaz da peşin ödemeye ihtiyaç duysa da, bu planın kullanıcılarına RM199 için Vivo Y81i veya RM199 için Vivo Y85 almasına izin veriyor.

Yeni planın yanı sıra, kullanıcılar Hotlink’i de seçebilir. 1 GB İnternet verileri için aylık RM30 için Faturalı Flex veya 5 GB İnternet verisi için ayda bir RM40 ve her iki seçenek de tüm ağlara sınırsız çağrı ve SMS ile birlikte gelir. Bunun dışında, kullanıcılar ayrıca aylık otomatik yenilemeyi destekleyen farklı sınırsız uygulama eklentileri de seçebilirler. RM10 / ay için, sınırsız sosyal uygulamalar veya sınırsız müzik uygulamaları alabilir ve RM5 / ay için sınırsız sohbet uygulaması alabilirsiniz.

Seçili Hotlink mağazalarına kayıt olabilirsiniz ve kullanıcılar Hotlink Flex Uygulamasını da indirebilirler. Verilerinizi izlemek, faturaları ödemek ve ayrıca özel anlaşmalar yapmak için App Store ve Google Play Store’da kullanılabilir.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.