ÜNLÜLERİN 11 SAAT SÜREN PARTİSİNE POLİS BASKINI

ÜNLÜLERİN 11 SAAT SÜREN PARTİSİNE POLİS BASKINI

Türkiye Covid-19’la mücadele ederken bir yandan da magazin dünyasının önde gelen isimlerinin kaçak ev partileriyle uğraşıyor. Maske ve sosyal mesafe kurallarının çiğnendiği ve yaklaşık 11 saat süren ev partisine polis baskın düzenledi. Yaklaşık 250 kişinin olduğu ev partisindeki ünlü isimler dikkat çekti.

Geçtiğimiz yaza Yiğit Marcus Aral ve Şevval Şahin çiftinin düzenlediği ev partileri damga vururken, parti skandallarına bir yenisi daha eklendi.
Covid-19 tedbirlerinin hiçe sayıldığı, maske ve sosyal mesafe kurallarına uymayan magazin dünyasının önde gelen birçok ismi yaklaşık 11 saatlik ev partisine polis baskınıyla karşılaştı.

250’ye yakın davetlinin olduğu ev partisine başta Şevval Şahin ve Caner Karaloğlu olmak üzere, Ceylan Çapa, Rüzgar Çetin, Yasemin Taciroğlu, Berk Suyabatmaz, Eliz Sakuçoğlu gibi isimler de yer aldı.
Maske ve sosyal mesafenin hiçe sayıldığı skandal partinin özel bir şifresi olduğu öğrenilirken, partinin görüntüleri sosyal medyada yayılmasın diye partiye katılan kişilerin telefonlarının toplandığı öğrenildi.

TELEFONLAR TOPLATILDI

Maske ve sosyal mesafe kurallarının hiçe sayıldığı partiye Ceylan Çapa, Rüzgar Çetin, Yasemin Taciroğlu, Berk Suyabatmaz, Eliz Sakuçoğlu, Caner Karaloğlu ve Şevval Şahin gibi isimler katıldı. Öte yandan partiye 250'ye yakın kişinin katıldığı öğrenildi.Partiye girmek için özel bir şifrenin olduğu ve 'Instagram'da görüntüler yayılmasın diye' telefonların toplandığı ortaya çıktı.
Komşuların ihbarı üzerine partinin düzenlediği villaya baskın yaptı.

RÜZGAR ÇETİN YERLERE YATTI!

Partiye katılanlar arasında olan Rüzgar Çetin kendisini görüntüleyen muhabirlere tepki gösterdi. Daha önce karıştığı bir trafik kazasında polis memurunun ölümüne sebep olan Rüzgar Çetin’in saklanmak için yerlere yatması oldukça dikkat çekti.

ÇOK SAYIDA ÜNLÜ İSİM KATILDI

Polis yaptığı baskından sonra partiye katılanları villadan dışarı çıkardı. Partiden saat 07:15’te çıkan Berk Suyabatmaz’ın enerjisinin yüksek olduğu görüldü. Yasemin Taciroğlu ile aşk yaşayan iş insanı Caner Karaloğlu da partiye katılan ünlüler arasında yer aldı. Villadan dışarıya çıkartılan ünlüler kameralarla karşılaşınca tanınmamak için yüzlerini kapattı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER