Sinan Aygün Kararını Verdi!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’la aralarında meydana gelen 'rüşvet' tartışmalarından sonra Sinan Aygün’ün CHP'den istifa etti

Sinan Aygün Kararını Verdi!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’la aralarında meydana gelen 'rüşvet' tartışmalarından sonra Sinan Aygün’ün CHP'den istifa ettiği öğrenildi. Aygün ile alakalı CHP disiplin soruşturması başlatmıştı.

Eski CHP Milletvekili Sinan Aygün, vermiş olduğu istifa dilekçesinde, gördüğü lüzum üzerine CHP'den istifa ettiğini ve gereğinin yapılmasını arz ettiğini ifade etti.

Ne Olmuştu?

Sinan Aygün, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’la CHP'li üç belediye meclis üyesi ile alakalı, Eskişehir yolunda bulunan TOGO Kuleleri inşaatının 16 Aralık tarihinde mühürlenmesinden sonra bulunduğu suç duyurusunda bazı iddiaları gündeme getirmişti.

Ardından kendi ile çelişkili açıklamalar yapan eski CHP Milletvekili Sinan Aygün ile alakalı parti üyeliğinden kesin çıkarma istemi ile disiplin soruşturması başlatılmıştı. Tüm bu gelişmelerin ardından Aygün’ün istifa haberi alındı.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER