HATAY'DA HORTUM ARAÇI HAVAYA KALDIRIDI

HATAY'DA HORTUM ARAÇI HAVAYA KALDIRIDI

Hatay’ın İskenderun ilçesinde çıkan yangın sırasında alevlerin yaklaştığı bir fabrika, tedbir amacıyla tahliye edildi. Tahliye sırasında fabrikanın önünde oluşan hortuma kapılan otomobilin sürücüsü Selma Yılmaz’ın aracı inanılmaz bir şekilde havaya kalktı sürücü Yılmaz'ın beli kırıldı.

Hatay'ın İskenderun ilçesinde çıkan yangın sırasında alevlerin yaklaştığı bir fabrikanın önünde inanılmaz olaylar yaşandı.

Yangının hızla yaklaştığı fabrika tedbir gereği tahliye edilirken işletmenin önünde aniden şiddetli bir hortum belirdi.

Hortum fabrikadan aracıyla çıkan Selma Yılmaz'ı aracıyla birlikte içine alıp havaya attı. Selma Yılmaz'ın olay anında beli kırıldı.

HORTUM 1,5 TONLUK ARACI HIZLA HAVAYA KALDIRIP YERE ÇALDI

İskenderun'da çıkan yangında alevlerin yaklaştığı Sarıseki Mahallesi yakınlarındaki Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir filtre fabrikası, tedbir amacıyla tahliye edildi. Bu sırada fabrikanın önünde hortum oluştu.

 Firmanın genel müdürü Selma Yılmaz'ın içinde bulunduğu otomobil, hortuma kapıldı. Hortumun havaya kaldırdığı otomobil, bir süre sonra yere çakıldı.

Yaralanan Yılmaz, çağırılan ambulansla Adana'daki özel bir hastaneye kaldırıldı. Beli kırıldığı belirlenen Yılmaz, tedaviye alındı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER