Son Dakika

Everton, Anfield'da Liverpool'un Korkusu Yok, Silva'yı Söyledi

0

Marco Silva, Everton'un, Premier Ligi'nde Anfield'de 19 yıldır kazanılan zafer hattını sona erdirmeye çalışırken, Merseyside derbisinde hiçbir korku hissetmeyecek.

Liverpool, neredeyse iki kişilik bir uçuşa ev sahipliği yaptı. Yıllar ve tüm yarışmalarda çift arasındaki son 17 toplantıda yenilmezler.

Masada altıncı olan Everton, yedi Premier Ligi maçında beş galibiyetle kapşonunu kapma umudu artırdı.

Silva Pazar günkü muhaliflere saygı duyuyor ama tarihin hayaletinin onun tarafının ruhsal durumu üzerinde hiçbir etkisi olmadığını ısrar etti.

“Oyuncularım 'korku' kelimesini ya da soyunma odasına girmeyen bir şey biliyorlar.

“Hırs her zaman oradadır. Anın tadını çıkarmak da önemlidir. Maçın tüm anlarında kendileriyle rekabet edebilmek için güçlü olmalıyız.

” Maçın kazanılması aklımda kalan bir şeydir. Aynı zamanda ve daha fazla bir şey yok. ”

Merseyside derbisinin kızkardeşi öncesinde, Silva, Liverpool'un ligdeki ilk kampanyasının kaybına en iyi şansı olduğunu düşünüyor.

“ İstediğim şey ekibimizi görmek. kendimiz ol, “eski Watford patronu dedi.” Daha önce oynadığımız büyük oyunlarda yaptığımızdan farklı bir şey yok.

“Tekrar görmek istediğim şey bu ve hayranlarımızın görmek istediği şey olduğuna eminim. ayrıca: takımımız kendimiz olmak, iyi bir sonuç elde etmek için mücadele etmek ve kazanmak Eşleşiyor.

“Hiçbir şey değişmez çünkü son maçta altıncı sıraya ulaştık ya da etmedik. Bizim için bir sonraki maç özel olacak çünkü bir derbi, ama sıradaki maç. “

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.