Son Dakika

Elon Musk Rekendles Elektrikli Süpersonik Jet için Umutları

0

Viral

15:45 30.11.2018Yaklaşık URL

Dikey kalkış ve iniş yapan bir elektrikli jet uçağı konsepti daha önce Musk tarafından dile getirildi, girişimci bu tür bir tasarımın tasarlanmasından endişe duyduğunu iddia etti. Yaklaşık dokuz yıldır uçak.

ABD merkezli Güney Afrika girişimcisi ve SpaceX kurucusu Elon Musk, görünüşe göre bir kez daha, bir sosyal süpersonik düzlem yapmakla ilgili spekülasyonları, sosyal medyada kısa ve özverili olmayan bir mesajla kapatmayı başardı. [19659004] “Bir gün,” Musk, Twitter kullanıcısı FaZe Censor'a “uçakları daha hızlı hale getirme” konusunu sorduğunda karşılık verdi.

Bu yorum, bazı insanlardan olumlu bir yanıt verdi.

Diğerleri, Musk'la birlikte bombardımana saldırdı. sorular – bazen ciddi, bazen snarky – gelecekteki planları hakkında.

Ne zaman SpaceX AMA yapıyorsun, hafta gecikmiş. Ayrıca, biz SpaceX hayranları gerçekten Starship değişiklikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyoruz.

– Richard Phelps (@ RichardPhelps9) Tarafindan Çekilen En Son Fotograflara Göz at 30 ноября 2018 г.

Ne zaman çevrenizdeki herkese ve servis merkezlerine pompalamadığınız arabaları ne zaman pompalayacağınız limonları düzeltmek için yapacaksınız,

– StockPriceBro (@NotStockPricBro) adlı hikaye 30 ноября 2018 г.

Dünyayı kurtarmayı sevdiğiniz için okyanusları da kurtarmaya yardım edecek misiniz? 😟

– Jessica Kimrey (@ oddbeauty42) Tarafından Çekilen En Yeni Fotoğrafları İncele 30 ноября 2018 г.

Musk Kasım'da daha önce yaptığı açıklamada, Recode haber sitesine verdiği röportajda, “süpersonik dikey kalkış ve iniş yapan bir elektrik jeti, bir noktada yapmak ilginç olurdu” diyerek, bu tür zanaat kavramını düşündüğünü ekledi. dokuz yıl boyunca. ”

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.