Son Dakika

Dalot: Mourinho, Manchester United Oyuncularıyla “Çok İyi” İlişkisi Var

0

Jose Mourinho, Manchester United oyuncularıyla Diogo Dalot'a göre “çok iyi” bir ilişkiye sahipti.

Eski Porto tam geri dönüşü, transfer penceresindeki 2018'in önündeki ilk üç imzadan biriydi. -19 sezonu, Mourinho düzenli olarak yatırım eksikliğinden şikayetçiyken.

Mourinho, Cumartesi günü yaptığı kavgada United'ı, takımına yönelik en son voleybolda Crystal Palace'a evinde kalmadı, Romelu Lukaku ise Eski takım Everton'a karşı bir oyun için düşürülmek için “öfkeli”

Dalot, bununla birlikte, Mourinho ve takımı arasında, United'ın Premier Ligi'nde yedinci, liderlerin ve rakiplerin Manchester City'nin 14 puan gerisinde olmasına rağmen hiçbir sorun olmadığını söylüyor.

“Jose, buraya gelmemde büyük bir etki yarattı. , “Dalot vatandaşı MUTV'ye söyledi. “Çok önemliydi.

” Tarihi, kendisi için, koçluk tarzı ve futbolu değiştirdiği gibi konuşuyor.

MANCHESTER UNITED EXTEND DE GEA CONTRACT

“O da Portekizli olduğu gerçektir. Oyuncularla olan ilişkisi çok iyi ve benim için oldukça etkileyiciydi.” 19659002] Buraya gelmeme ve bana inandığı yol çok iyiydi. İşte bu yüzden buradayım. O neden geldiğimin büyük bir sebebi. “

Dalot, eski United yıldızını ekledi Cristiano Ronaldo, kariyerinde bir ilham kaynağı oldu ve bir başka neden de Old Trafford'a taşınmak istedi.

“Cristiano, onu tanımanız gerekmiyor çünkü onu zaten tanıyorsunuz,” Dalot katma.

“Benim için, hatırladığımdan beri, futbol oynamak için ilham kaynağıydı ve tabii ki, burada oynadığı gerçeğin de gelip gelmeyeceğini sorsaydınız, tabiki evet diyorum.

” Burada oynaması, geliştirdiği yol inanılmazdı. Bu adımı çok uzun yıllar boyunca geliştirmek ve oynamak istiyorum.

MOURINHO SU ŞİŞE SLAMI İÇİN SEÇİLMEMİŞTİR

“Her genç için her oyuncu için herkes için bir ilham kaynağı. Dünyada böyle bir oyuncuya sahip olmak için, bizimle kaldığı sürece, oyun oynayarak ve futbolunun keyfini çıkarma fırsatı verdikten sonra zevk almak zorundayız.

“Manchester için gururlu birkaç yıl oldu. Onu burada görmek ve umarım bir gün, Birleşik taraftarlar, Dalot'a sahip olmak için iyi olduklarını söyleyecektir. ”

United, Cumartesi günü Premier Lig'de Southampton'a gelecek ve Şampiyonlar için kalifikasyon elde etti Ligi nakavt Salı günü, Marouane Fellaini'nin son golü sayesinde Young Boys'u yenerek oynadı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.