Tam Vaktinde Haber

Bu hafta 7 film gümüş ekrana çıktı

0

'Soğuk Savaş'

Polonyalı yönetmen Pawel Pawlikowski'nin yönettiği “Soğuk Savaş”, bu yıl 71. Cannes Film Festivali'nden En İyi Yönetmen ödülünü aldı. 1950'lerin Avrupa Soğuk Savaş atmosferinde farklı geçmişleri ve kişilikleri olsa bile, tutkulu bir sevgiyi paylaşan bir çiftin hikayesi etrafında dönüyor.

Romantik tiyatro, Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc ve Agata Kulesza'yı başrolde canlandırıyor.

İkinci Yasa

Peter Segal'ın son filmi “Second Act” bu hafta seyircilerle buluştu. Romantik komedi, başrol oyuncusu Amerikan aktör ve şarkıcı Jennifer Lopez'i canlandırıyor ve Milo Ventimiglia, Vanessa Hudgens, Leah Remini, Treat Williams, Freddie Stroma, Annaleigh Ashford ve Alan Aisenberg rollerini destekliyor. Gerçekleşmemiş hayallerinden dolayı mutsuzluk yaşayan bir kadının öyküsü ve hayata yeni bir sayfa açması filmde aktarılıyor.

‘Zoe'

Drake Dromus'un yönettiği “Zoe”, başrollerde Ewan Mcgregor ve Lea Seydoux'u canlandırıyor. Richard Greenberg tarafından yazılan film yakın geleceğe aktarılıyor. Bilgisayarla yapılan simülasyonların limitleri zorlayan teknoloji sayesinde yaptığı ilişkilerin uyumunu ve ömrünü belirleyen bir dünyada, Cole ve Zoe ideal android akranları tasarlayan ve geliştiren bir şirkette çalışan iki mühendis. Aralarındaki profesyonel ilişki, zaman içinde romantik bir ilişki haline gelir. Ancak, android robotlardan biri olan Ash de onunla ilgilendiğinde Zoe bazı gerçeklerle yüzleşir.

‘Bumblebee'

“Bumblebee”, “Transformers” ın en sevilen karakterlerinden birine odaklanır ve Hailee Steinfeld, Pamela Adlon, John Cena, Kenneth Choi, Megyn Price, Len Cariou, Glynn Turman ve John Ortiz'i içerir. Travis Knight'ın yönettiği film, 1987'de kaçak olan Bumblebee'nin ve Charlie'nin onu enkaz bir bahçede kurtardığını anlatıyor.

‘Bir Haftada Ölü: Ya da Paranızı İadeniz '

“Bir Haftada Ölü: Ya da Para İadeniz”, dokuz kez intihara teşebbüs eden William Morrison'ın ardından başlayan intiharı, yaşlanan bir suikastçiye yaptırdığı hikayenin etrafında toplanıyor.

Tom Edmunds'un yazıp yönettiği komedi-aksiyonu Christopher Eccleston, Aneurin Barnard, Tom Wilkinson, Freya Mavor, Gethin Anthony ve Nigel Lindsay.

Ui Ouija Evi '

Mischa Barton'ın başrolde oynadığı “Ouija Evi”, Ben Demaree tarafından yönetiliyor. Film, kötü ruhların kitap projesi için arkadaşlarıyla karıştığı bir oyunda kendini bulan genç bir kızın hikayesini yansıtıyor.

On Boonie Bears: Büyük Küçültme '

Leon Ding'in yönettiği “Boonie Bears: The Big Shrink” haftanın animasyonu. Dizinin beşinci filminde Bonnie ayılar ve kel Qiang maceralarına devam ediyor.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.