Son Dakika

Ariana Grande 'Zehirli' Manchester Terör Saldırısı Hakkında Açıldı

0

Avrupa

16:51 30.11.2018Yakın URL

“Ariana Grande: Tehlikeli Kadın Günlükleri” adlı belgesel dizisinde ABD'li şarkıcı, hayatını kaybeden 2017 Manchester Arena bombardımanının etkisini anlattı 22 kurban.

“Size 22 Şubat 2018'de yazıyorum. Manchester Arena'daki programımızdaki saldırıdan sekiz ay geçti. Bu bölüm hakkında ne söyleyeceğimizi veya nereden bildigimizi bilmek imkansız. 22 Mayıs 2017, beni konuşamayacak ve hayatımın geri kalanıyla ilgili soruları dolduracak. ”(19659004) Grande, Manchester halkının ve hayranların ailelerinin ve terörün kurbanlarının ruhunu övdü. 22 yaşındaki Salman Abedi tarafından düzenlenen saldırı. Patlama, Grande'nin konserinin bitiminde Manchester Arena dışında gerçekleşti ve Daesh * terör örgütü saldırıdan sorumluydu.

                    REUTERS / Jon Super

Konser müdavimleri, Kuzey İngiltere'deki Manchester Arena'dan kaçtıktan sonra, ABD'li şarkıcı Ariana Grande'nin 22 Mayıs 2017'de Manchester, İngiltere'de sahne almasına tepki gösterdi.

“Çok zıt ve zehirli bir şey olduğunda Dünyanın herşeyin ötesinde olması gerekiyordu ki… bu, şoktan ve tam anlamıyla kurtulabilmek için imkansız görünen bir şekilde yüreklendiriyor, ”diyen Grande, mektubunda söyledi.

Şarkıcı saldırı sırasında fiziksel olarak zarar görmedi ama travma sonrası stres bozukluğu, sonra 22 Mayıs'taki konsere katıldığı birkaç yüz gibi.

“Müzik bir kaçış. Müzik, şimdiye kadar bildiğim en güvenli şey. Müzik – pop müzik, stan kültürü – İnsanları bir araya getirerek, en iyi arkadaşlarından bazılarına tanıtır ve kendileri gibi hissettirir. Bu rahatlıktır.Çoktur, bu bir ifadedir.Onun mutluluktur.O birisine zarar verecek son şeydir. olduğu güvenli, “şarkıcı mektubunda söyledi.

Grande'nin takipçileri çevrimiçi olarak duygusal mesajlarına tepki gösterdi:

“müzik, pop müzik, stan kültürü insanları bir araya getiren, onları en iyi arkadaşlarından bazılarına tanıtan ve kendileri gibi hissettiren bir şey.” ağlıyorum. @ArianaGrande

– amaçlar (@touchedher) 29 Kasım 2018

“Manchester’ı sürekli düşünüyorum ve hayatımın geri kalanı boyunca her gün benimle birlikte taşıyacağım” pop yıldızı mektubu sonuçlandı.

4 Haziran 2017'de, Grande, bir yardım konseri ve ödeme yapmak için Manchester’a döndü. Saldırıdan etkilenenlere haraç.

©
                    REUTERS / Danny Lawson / One Love Manchester

Ariana Grande, Manchester Arena terör saldırısının kurbanları için One Love Manchester yardım konseri sırasında, Emirates Old Trafford, Greater Manchester, İngiltere'nin 4 Haziran 2017'de gerçekleştirdiği

DEVAMINI OKU: ABD Pop Yıldızı Ariana Grande, Benefit Konseri için Manchester'a Geri Döndü Pazar

İngiltere İstihbarat ve Güvenlik Komitesi tarafından yapılan son bir raporda Salman Abedi'nin gözden geçirilmek üzere işaretlendiği ortaya çıktı, ancak MI5'in sistemleri onu gözden geçiremeyecek kadar yavaştı. terörist 22 Mayıs 2017'de saldırıyı yürütmek için.

DEVAMINI OKU: MI5 Manchester Bombalı İlerlemeden Hata Yaptı – Rapor

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.