Son Dakika

Apple nihayet RM169 fiyatlı iPhone XR net durum ortaya koydu

0

Apple, iPhone XR açıklamasını, birkaç hafta gecikmeden sonra web sitesinde açıkladı ve bu davaya bakanların bunu elde etmek için RM169’u ödemek zorunda kalacaklar.

Apple’ın web sitesi, şeffaf kasa, optik olarak şeffaf polikarbonat ve esnek TPU malzemelerin bir karışımından yapılır, böylece kılıf kolayca sığar ve hafif ve ince kalır, böylece iPhone XR hala kablosuz olarak şarj edilebilir. Kılıfın, dışa ve kasanın içine çizilmeye karşı dirençli kaplama uygulandığından, hem içeride hem dışarıda çizilmeye karşı dayanıklı olduğu da söyleniyor.

iPhone XR net durum bu güne kadar olan tek açık dava. Apple iPhone’ları için ve Apple’ın bunu daha önce hiç yapmadığı için, bunun iPhone XR’nin sahip olduğu renkli seçenekleri tanıtmak için bir çaba olduğu varsayılabilir.

Net durum zaten resmi sitede satın alınabilir. 10 Aralık’ta Apple perakende mağazalarında olması bekleniyor. Ancak, Apple tarafından bu RM169 açık durum ile karşılaştırıldığında daha uygun fiyatlı birçok iPhone XR net vaka var, bu yüzden sadece bu sadece iPhone XR güzel rengini göstermek için bu açık durumda satın alıyorsanız yeniden düşünmek isteyebilirsiniz ama eğer sadık bir Apple hayranı ve bunu yapmak için paran var, sonra devam edin ve bu açık davayı alın.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.