Son Dakika

App Uygun Değil ’: NASA Chils Elon Musk Üzerinden Halka Açık Tencere

0

Teknik

22:39 30.11.2018 (güncel 22:40 30.11.2018) Kısa URL alın

“Joe Rogan Experience” ın bir bölümünde NASA'nın başı Elon Musk sigara esrarından memnun değildi. “

Muş'un kısa bir isminin, Joe Rogan tarafından kendisine 6 Eylül'de YouTube'da yayınlanan bir videoda sunduğu kısa bir isabet uygun değildi,” dedi. NASA Yöneticisi Jim Bridenstine gazetecilere verdiği demeçte, Washington'daki bir habere basın mensuplarına verdiği demeçte Fortune

Musk, ABD hükümetine yönelik sözleşmeler üzerinde çalışan SpaceX'in kurucu ortağıdır.

Bridenstine'e göre, Musk, kendi yöntemlerini değiştirmeyi kabul etti. “Birtakım konuşmalar yaptık… Sana söyleyeceğim, o herkes kadar güvenli bir şekilde kararlı ve bunun uygun bir davranış olmadığını anlıyor ve bunu tekrar görmeyeceksin,” uzay ajansı başkanı söyledi

“Size bunun yardımcı olmadığını ve güven vermediğini söyleyeceğim ve bu organizasyonların liderleri bunu Amerikan astronotlarını başlatacak bir organizasyona liderlik edince ne yapmaları gerektiğine dair bir örnek olarak almalılar. “Bridenstine dedi.

Ajans, aynı zamanda devlet müteahhitlerinin kültürlerini değerlendirmek için SpaceX ve Boeing'in bir incelemesini yürütüyor. Uzaydaki önceki kazalar, Apollo 1 ateşi ve Challenger ve Columbia uzay mekiği ile yaşanan felaketler de dahil olmak üzere, 17 kişi öldü. NASA, Bridenstine'e göre bu endişelerin ışığında gözden geçirme kararı aldı.

Elbette, teknolojik parça bunun büyük bir parçasıydı. [But] her zaman ortaya çıkan diğer soru, “NASA'nın kültürü neydi?” diye devam etti. ”(19659004) Müteahhitlerimizin kültürü ve dinlemediğimiz kırmızı bir bayrağı yükselten halkıydı ve sonuçta bu kültür başarısızlığa ve bu durumlarda felakete katkıda bulundu mu? ”

Ajans bir gözden geçirme yaptı NASA'nın başına göre, “Joe Rogan Deneyimi” adlı filmde “The Joe Rogan Experience” filminin ortaya çıkmasından önce SpaceX ve Boeing'den bahsediliyor.

Girişimci, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'yla Twitter'da yaptığı hileli ifadesiyle ilgili bir dava açtı. elektrikli araba ve enerji şirketi Tesla, “finanse edilen fonlarla” özel. Kıyafet ona 20 milyon dolar ve Tesla'nın yönetim kurulu başkanının pozisyonuna mal oldu.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.